foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

AAAzieniuZapraszamy Cię na intensywne warsztaty portretu w studio, podczas których poznasz fotografię oraz warsztat pracy Tomka Zienkiewicza. Tomek jest znanym, odnoszącym sukcesy fotografem, najbardziej kojarzonym z nurtem fotografii sensualnej. Jego piękne, pełne smaku i wspaniałego światła zdjęcia kobiet możemy podziwiać w wielu magazynach, na okładkach książek oraz pism.             
Tomek odkryje nam tajniki swojej pracy ze światłem zastanym oraz błyskowym w studio. Dowiemy się jak za pomocą dostępnego w nim sprzętu, lamp, modyfikatorów i różnych trików tworzyć klimatyczne i zmysłowe portrety.Będzie też o wizji, stylu a także o "akrobatyce", czyli jak ułożyć modelkę by wyglądała najkorzystniej, oraz o "magii w portrecie", czyli jak wyciągnąć to wyjątkowe "coś" z fotografowanej osoby. Pozować będą dwie  piękne i zjawiskowe modelki, ktore będziemy fotografować przy świetle z okana oraz lamp studyjnych. Nie będą to zdjęcia buduarowe na leżąco lecz zmysłowe  portrety. Zapewniamy też profesjonalny wizaż i stylizację. 
W drugiej części warsztatów Tomek pokaże nam jak obrabia swoje zdjęcia, jakich metod używa aby uzyskać końcowy efekt postprodukcji.  Prosimy uczestników o zabranie maseczek higienicznych, zapewniamy środki dezynfekujące

457384 479054545517143 97187356 o

4 lipca zapraszamy Was na kolejną już edycję rewelacyjnych warsztatów z Martą Ciosek, które zbierają niezmiennie rewelacyjne opinie wśród naszych uczestników. Powitamy Was w baśniowym świecie fotografii Voodicy. Tam gdzie często gra kolorów przeplata się z mrocznymi stylizacjami a doskonałe kadry randkują z Photoshopem. Tym razem spotykamy się w malowniczych plenerach wokół Jeziora Głębokie. Będziemy mieli okazję poznać sposób widzenia świata Marty oraz popracować z nią podczas tego spotkania. Do dyspozycji będziemy mieli profesjonalne modelki, wizażystkę oraz wspaniałe stylizacje, specjalnie na to spotkanie. Jeśli pogoda pozwoli to mamy również w planie sesję  "Ophelias Madness" czyli specjalność Marty - topienie modelki w praktyce :)
Poznamy kuchnię a zarazem fotograficzną ciemnię Voodicy. Zobaczycie w jaki sposób postprocessing sprawi, że Wasze zdjęcia nabiorą wreszcie „tego czegoś" , efektu którego tak poszukujemy. Dostaniecie akcje, dodatki, teksturki i inne wyjątkowe narzędzia których ona używa na co dzień.    

71021589 2741681949184764 7860876967384449024 oZapraszamy Was na warsztaty fotografii dziecięcej z niesamowitą Gosią Jurasz. Podczas tego  spotkania dowiecie się dużo o jej twórczości i portrecie fotografii dziecięcej na najwyższym poziomie.  Gosia z sukcesem prowadzi działalność w tej trudnej branży i podzieli się z namie wieloma sekretami i sprawdzonymi sposobami na udane sesje i własny biznes. Dowiecie się w jaki sposób powstają jej magiczne ujęcia, jak pracuje ze światłem, jak przygotowuje dzieci do sesji, skąd czerpie inspiracje i jaki wpływ ma stylizacja w portetowaniu dzieci. Zobaczycie z bliska w jaki sposób pracuje Gosia i będziecie mieli okazję pod jej opieką realizować swoje sesje z małymi modelami. Będziemy mieli również okazję poznać warsztat cyfrowej obróbki Gosi Jurasz. Dowiecie się w jaki sposób uzyskuje swój tak charakterystyczny styl i kolory. Z tego względu oprócz sprzętu foto wskazane jest wzięcie ze sobą laptopa. Pozować nam będą  dzieci, które Gosia wystylizuje pokazując jak ogrone ma to znaczenie.    Specjalnie dla Was przygotujemy umowy dotyczące udostępnienia wizerunku, tak abyście mogli publikować zdjęcia z warsztatów na swoich stronach.           

ASAGAJ1Zapraszamy Cię na intensywne  warsztaty fotografii portretowej i postprodukcji podczas których poznasz warsztat pracy Sagaja.  Jego piękne, pełne smaku i ciekawego światła zdjęcia przyciągają uwagę i są bardzo rozpoznawalne. Warsztaty są skierowane do wszystkich interesujących się portretem fotografów, zarówno amatorów jak i zawodowców. Będziemy fotografować w naturalnym świetle w studio oraz w miejskim krajobrazie Szczecina, ucząc się jak wykorzystać światło naturalne.  Pozować będą dwie piękne, doświadczone modelki, nauczymy Was jak efektywnie współpracować z nimi na planie, przygotujemy dla Was komplet umów, dzięki ktorym będziecie potem mogli publikować zdjęcia. Poznacie też receptę na perfekcyjną obróbkę zdjęć w wyjątkowym stylu Sagaja. Zobaczycie jak pracować z modelką, zarówno tą doświadczoną i swobodnie czująca się przed obiektywem jak i tą, która ma mniejsze doświadczenie lub nie posiada go wcale. Jak fotografować w świetle dziennym, zastanym i jak to światło najlepiej wykorzystywać. Zapewniamy właściwe odległości między uczestnikami oraz maksymalną higienę podczas zajęć. Uczestnicy będą zobowiązani nosić maseczki i rękawiczki podczas szkolenia (Jeśli dalej będą obowiązywały obostrzenia). Cały czas dostępne będzie rownież płyn dezynfekujący.                

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...