foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

AAAzieniuZapraszamy Cię na intensywne warsztaty portretu w studio, podczas których poznasz fotografię oraz warsztat pracy Tomka Zienkiewicza. Tomek jest znanym, odnoszącym sukcesy fotografem, najbardziej kojarzonym z nurtem fotografii sensualnej. Jego piękne, pełne smaku i wspaniałego światła zdjęcia kobiet możemy podziwiać w wielu magazynach, na okładkach książek oraz pism.   UWAGA! NOWY TERMIN 16 STYCZNIA PONIEWAŻ ZAPEŁNILA SIĘ GRUPA NA 15.01.22. Jeśli zbierzemy grupę min. 6 osób szkolenie się odbędzie.          
Tomek odkryje nam tajniki swojej pracy ze światłem zastanym oraz błyskowym w studio. Dowiemy się jak za pomocą dostępnego w nim sprzętu, lamp, modyfikatorów i różnych trików tworzyć klimatyczne i zmysłowe portrety.Będzie też o wizji, stylu a także o "akrobatyce", czyli jak ułożyć modelkę by wyglądała najkorzystniej, oraz o "magii w portrecie", czyli jak wyciągnąć to wyjątkowe "coś" z fotografowanej osoby. Pozować będą dwie  piękne i zjawiskowe modelki, ktore będziemy fotografować przy świetle z okana oraz lamp studyjnych. Nie będą to zdjęcia buduarowe na leżąco lecz zmysłowe  portrety. Zapewniamy też profesjonalny wizaż i stylizację. 
W drugiej części warsztatów Tomek pokaże nam jak obrabia swoje zdjęcia, jakich metod używa aby uzyskać końcowy efekt postprodukcji.  Prosimy uczestników o zabranie maseczek higienicznych, zapewniamy środki dezynfekujące

457384 479054545517143 97187356 o

4 lipca zapraszamy Was na kolejną już edycję rewelacyjnych warsztatów z Martą Ciosek, które zbierają niezmiennie rewelacyjne opinie wśród naszych uczestników. Powitamy Was w baśniowym świecie fotografii Voodicy. Tam gdzie często gra kolorów przeplata się z mrocznymi stylizacjami a doskonałe kadry randkują z Photoshopem. Tym razem spotykamy się w malowniczych plenerach wokół Jeziora Głębokie. Będziemy mieli okazję poznać sposób widzenia świata Marty oraz popracować z nią podczas tego spotkania. Do dyspozycji będziemy mieli profesjonalne modelki, wizażystkę oraz wspaniałe stylizacje, specjalnie na to spotkanie. Jeśli pogoda pozwoli to mamy również w planie sesję  "Ophelias Madness" czyli specjalność Marty - topienie modelki w praktyce :)
Poznamy kuchnię a zarazem fotograficzną ciemnię Voodicy. Zobaczycie w jaki sposób postprocessing sprawi, że Wasze zdjęcia nabiorą wreszcie „tego czegoś" , efektu którego tak poszukujemy. Dostaniecie akcje, dodatki, teksturki i inne wyjątkowe narzędzia których ona używa na co dzień.    

GL88

Jeśli ciekawi Cię świat kobiecej fotografii portretowej to   foto-team.pl zaprasza na warsztaty z mistrzem nastrojowej fotografii, berlińskim artystą Gregor'em Laubsch'em.  To już nasze kolejne spotkanie, niezmiernie miło jest znów gościć Gregora na naszych warsztatach. Tematem będzie "Portret Kobiety". Warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w fotografii portretowej,wykonywanej cyfrowo i w tradycyjny sposób na błonie światłoczułej. Dowiedzieć się w jaki sposób Greg pracuje z modelką i światłem, jakich metod używa tworząc swoje niesamowite, nastrojowe portrety. Nie ma znaczenia poziom zaawansowania - wystarczy, że swobodnie posługujesz się swoim aparatem i jego ustawienia nie stanowią dla Ciebie problemu. Gregor podzieli się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem w fotografii cyfrowej i analogowej, pokaże sprzęt jakiego używa ( Rolleiflex, Haselblad, Pentax i nie tylko ). Dowiemy się również co jest dla niego ważne w fotografii portretowej, dlaczego używa ciągle filmów światłoczułych i tradycyjnych aparatów analogowych. Poznamy jego receptę na wyjątkowe, klimatyczne czarnobiele, delikatnie poddkreślające urodę i zmysłowość kobiety. Zajęcia odbędą się w naszym studio, będziemy korzystać ze światla z wielkich okien i zobaczymy również jak można wykorzystać oświetlenie studyjne.                                       

BERNY

Zapraszamy Was na warsztaty fotografii portretowej z ikoną polskiej fotografii dziecięcej i portretowej Magdaleną Berny.
 Jej niesamowite i nastrojowe portrety stały się już pewnego rodzaju klasyką artystycznej fotografii nie tylko dziecięcej. Na na naszych warsztatach, które odbędą się w komfortowym Studio foto-team.pl będziecie mieli okazję poznać tajniki pracy Magdy a także popracować w plenerze miejskim Szczecina pod jej opieką.

ASAGAJ1Zapraszamy Cię na intensywne  dwudniowe warsztaty fotografii portretowej i postprodukcji podczas których poznasz warsztat pracy Sagaja.  Jego piękne, pełne smaku i ciekawego światła zdjęcia przyciągają uwagę i są bardzo rozpoznawalne. Warsztaty są skierowane do wszystkich interesujących się portretem fotografów, zarówno amatorów jak i zawodowców. Będziemy fotografować w naturalnym świetle w studio oraz w miejskim krajobrazie Szczecina, ucząc się jak wykorzystać światło naturalne.  Pozować będą dwie piękne, doświadczone modelki, nauczymy Was jak efektywnie współpracować z nimi na planie, przygotujemy dla Was komplet umów, dzięki ktorym będziecie potem mogli publikować zdjęcia. Poznacie też receptę na perfekcyjną obróbkę zdjęć w wyjątkowym stylu Sagaja. Zobaczycie jak pracować z modelką, zarówno tą doświadczoną i swobodnie czująca się przed obiektywem jak i tą, która ma mniejsze doświadczenie lub nie posiada go wcale. Jak fotografować w świetle dziennym, zastanym i jak to światło najlepiej wykorzystywać. Pozować będą nam dwie piękne modelki (przy grupie powyżej 6 osób). Będziecie mieli okazję fotografować pod okiem Sagaja w świetle naturalnym w studio oraz w plenerze.

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...