foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

Projekt foto-team.pl to pomysł, który urodził się z pasji i chęci stworzenia w Szczecinie miejsca przyjaznego wszystkim pozytywnie zakręconym fotografią. Oprócz bieżącej działalności, projektów fotografii studyjnej, fashion i portretu, będziemy szkolić miłośników fotografii na różnych stopniach zaawansowania. Warsztaty i kursy fotograficzne będą głównym profilem naszej działalności.

 

Warsztaty Masterclass

 

Autorskie warsztaty fotograficzne prowadzone przez znanych fotografów specjalizujących się w różnych dziedzinach tej sztuki. Portet, Akt, Architektura, Fashion, Glamour, Street i inne Nieważne czy jesteś zapalonym amatorem czy profesjonalistą, poznasz nowe umiejętności i zrozumiesz, że nie chodzi o sprzęt tylko o to jak go używać! Odkryjesz sekrety mistrzów i swoje możliwości, poznasz techniki dzięki którym Twoje zdjęcia już nigdy nie będą takie jak wcześniej! Będziesz miał okazję pod okiem artysty doskonalić się i w praktyczny sposób zdobywać informację zwrotną na temat swoich zdjęć. Wykonaj krok milowy do przodu w swojej pasji, poczuj emocje i piękno Twojej fotografii!

 

Szkolenia Podstawowe z fotografii cyfrowej

 

Na pewno nie będziemy Cię uczyć historii fotografii i zanudzać skomplikowanymi teoriami ale obiecujemy, że Twoje zdjęcia będą odtąd znacznie lepsze.Pewnie wiele razy widziałeś fantastyczne kadry i w głowie powstawało dobre zdjęcie - niestety to co potem zobaczyłeś na swoim wyświetlaczu czy ekranie komputera w żadnym stopniu nie oddawało tego co widziałeś i tego co chciałeś pokazać Mamy na to radę! U boku doświadczonego fotografa poznasz wszystko co trzeba wiedzieć na temat ustawień aparatu, żadna przysłona, ISO czy czas otwarcia migawki nigdy więcej nie sprawią Ci kłopotu.A ekspozycja i ogniskowa będą Ci jadły z ręki . Dowiesz się jak kontrolować światło, kompozycję i zyskasz wiedzę dzięki której nawet rodzina i przyjaciele będą po prostu zdumieni. Nieważne jaki masz aparat - kompakt, hybrydę czy lustrzankę i jakiej firmy - sprawimy, ze zielony kwadracik automatu na Twoim aparacie już nie będzie tak często wykorzystywany. Nauczysz się korzystać z trybów preselekcji i manualnego. Pokażemy jak bardzo kreatywnie można podejść do samego procesu tworzenia zdjęcia.

 

Szkolenia z cyfrowej obróbki zdjęć Adobe Photoshop - program podstawowy

 

Dowiesz się jak edytować swoje zdjęcia w tym niesamowitym programie i poznasz podstawowe zasady obróbki zdjęć cyfrowych. Nauczymy Cię warstw , masek pokażemy pędzle,łatki i inne narzędzia. Pokażemy podstawy fotomontażu i możliwości kreacyjnych Photoshopa. Zobaczysz jak usuwać zbędne elementy (np zmarszczki ;) ) oraz jak w prosty sposób dokonać korekty zdjęcia, która sprawi że osiągniesz upragniony efekt i nie popsujesz go nieudolną obróbką.

 

Podstawy fotografii studyjnej

 

Pokażemy Ci, że nie święci garnki lepią! W praktyce poznasz techniki studyjne, modyfikatory światła i dowiesz się jak samemu poradzić sobie na planie zdjęciowym.
Po naszym szkoleniu będziesz gotowy aby samemu poradzić sobie w studio.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnego planu szkoleń znajdziecie Państwo w zakladce Warsztaty

 

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...