foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

master class foto team 04

71021589 2741681949184764 7860876967384449024 oZapraszamy Was na warsztaty fotografii dziecięcej z niesamowitą Gosią Jurasz. Podczas tego  spotkania dowiecie się dużo o jej twórczości i portrecie fotografii dziecięcej na najwyższym poziomie.  Gosia z sukcesem prowadzi działalność w tej trudnej branży i podzieli się z namie wieloma sekretami i sprawdzonymi sposobami na udane sesje i własny biznes. Dowiecie się w jaki sposób powstają jej magiczne ujęcia, jak pracuje ze światłem, jak przygotowuje dzieci do sesji, skąd czerpie inspiracje i jaki wpływ ma stylizacja w portetowaniu dzieci. Zobaczycie z bliska w jaki sposób pracuje Gosia i będziecie mieli okazję pod jej opieką realizować swoje sesje z małymi modelami. Będziemy mieli również okazję poznać warsztat cyfrowej obróbki Gosi Jurasz. Dowiecie się w jaki sposób uzyskuje swój tak charakterystyczny styl i kolory. Z tego względu oprócz sprzętu foto wskazane jest wzięcie ze sobą laptopa. Pozować nam będą  dzieci, które Gosia wystylizuje pokazując jak ogrone ma to znaczenie. Specjalnie dla Was przygotujemy umowy dotyczące udostępnienia wizerunku, tak abyście mogli publikować zdjęcia z warsztatów na swoich stronach.          

Warsztaty fotografii dziecięcej z Gosią Jurasz skierowane są do wszystkich interesujących się tą tematyką, niezależnie od stopnia zaawansowania w fotografii. Jedynym wymogiem jest swobodne posługiwanie się swoim aparatem. 
Każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonania zdjęć podczas sesji warsztatowych pod okiem Gosi oraz otrzyma póżniej informację zwrotną na temat swoich zdjęć w drugiej części szkolenia. Warsztaty odbędą się w komfortowym studio foto-team.pl umiejscowionym w starej kamienicy. Będziemy fotografowali korzystając z charakterystycznego dla zdjęć Gosi światła z naszych wielkich okien oraz na podwórku kamienicy, tworząc dziecięce portrety inspirowane twórczością Gosi Jurasz i pod jej czujnym okiem. Po sesjach i lunchu przystąpimy do części obróbkowej, gdzie Gosia pokaże krok po kroku swój sposób na malowanie światlem i koloryzację, który jest tak ciekawy i przyciągający uwagę.

UWAGA: możesz zdobyć aż do 80% dofinansowania do naszych usług! Dotyczy to zarówno  warsztatów i szkoleń grupowych jak i indywidualnych. W sprawie dofinansowania możecie Pańśtwo się kontaktować z p. Agnieszka Agnieszka Głodkowska tel: 512 205 545 ZARR lub z p. Piotr Stokłosa tel. 91 428 3656 FUR . Jeśli prowadzisz firmę lub jesteś zatrudniony w firmie i zgłosisz się do nas to podpowiedzą Ci jak wziąć udział w szkoleniu dofinansowanym nawet do 80%.

 

 


Program ramowy:

Sobota:

9.00  - Zaczynamy. Wstęp i prezentacja naszej Prowadzącej. Dowiecie się jak kreuje swój fotograficzny świat i zobaczycie jej portfolio, posłuchacie jak wygląda cały proces tworzenia i jaką rolę ma obróbka.

10.30 - 1 Blok sesyjny. Sesje zdjęciowe ze światlem z okna kamienicy. Każdy uczestnik ma swój czas z wystylizowaną modelką pod okiem Prowadzącej.

12.30 - Przerwa na kawę i ciasto.
12.45 - 2 Blok sesyjny. Każdy uczestnik ma swój czas z wystylizowaną modelką pod okiem Gosi.
15.00 - Lunch
15:30 - 
Blok obróbkowy - sekrety i sprawdzone sposoby na atrakcyjną, światlem malowaną obróbkę zdjęć Gosi Jurasz.
18.00 - Podsumowanie i zakończenie zajęć. Rozdanie certyfikatów uczestnictwa.

 
Po warsztatach: omówienie w zamkniętej grupie facebookowej wyników prac uczestników, wymiana opinii na temat zamieszczanych prac z warsztatów. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma wydruk swojego najlepszego ujęcia wykonany na profesjonalnym sprzęcie, 12 kolorowym ploterze Canon PRO4000 

 
Gosia Jurasz -  Fotografia dziecięca 13 czerwca 2020
Ilość uczestników: 8-10 osób.
Prowadzący: Gosia Jurasz
Czas trwania: Sobota (09.00-18.30)
Miejsce: Studio foto-team.pl w centrum Szczecina. Al. Wojska Polskiego 5/1
Uczestnik powinien posiadać:  Aparat wraz z  jasnym obiektywem portretowym z krótką ogniskową, tzn. 50 mm i/lub 35mm oraz komputer z zainstalowanym programem Photoshop.
Zapewniamy: Kawa, herbata, ciastka, zimne napoje oraz lunch..
Koszt warsztatów: 699 PLN brutto. (cena zawiera 23% VAT) Wystawiamy faktury VAT. PROMOCJA: Dla uczestników naszych warsztatów 10% zniżki.

 

Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...