foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

kursy foto team 06

AAAPORTRET1111Warsztaty Portretu to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników fotografii na poziomie amatorskim i średnio zaawansowanym. Jeśli rozpocząłeś już swoją przygodę z  fotografią i chcesz rozwinąć swoje umiejętności, dowiedzieć się jak swobodnie pracować z drugą osobą przed obiektywem, wykorzystać różne rodzaje światła, tla, by uzyskać określony efekt to szkolenie jest dla Ciebie! Dowiesz się jak pokonać barierę w fotografowaniu ludzi, nauczysz się z nami odnajdywać emocje, budować klimat sesji, operować różnymi rodzajami światła (zastane-ciągłe i błyskowe) tak aby za pomocą prostych środków umieć osiągać piękne efekty.               
Zacznij z nami przygodę z fotografią portretową! Naucz się robić artystyczne zdjęcia swoim bliskim, to daje dużo radości i zadowolenia z realizacji swojej pasji. Podczas sesji, które będziemy realizować na warsztatach, pozować nam będą dwie piękne  modelki. Będziecie pracować pod okiem doświadczonego trenera, fotografa Marcina Haczyka fotografując modelki w świetle z okna oraz lamp błyskowych i światla ciąglego.  W drugiej części szkolenia poznacie efektywne i łatwe sposoby na cyfrową edycję zdjęć w  Lightroomie i Photoshopie.    

 Ja zawsze w foto-team.pl stawiamy na dużo praktyki i mniej teorii, skupimy się na efektywnym treningu. Będziemy chciali przekazać Wam jak w prosty sposób można ciekawie pokazać fotografowaną osobę. Opowiemy również trochę o sprzęcie fotograficznym dedykowanym do fotografii portretowej. Pokażemy gdzie i jak szukać inspiracji. Dowiecie się w jaki sposób nawiązać kontakt z modelkami, wizażystkami aby później rozwijać swoją pasję. Pokażemy Wam jak najlepiej przygotować zdjęcie do mediów społecznościowych aby dzielić się z innymi swoją pasją i pokazać wykonane forografie w dobrej jakości. Omówimy  pozowanie, kadrowanie - wszystko co potrzebne aby nasze zdjęcia podobały się nie tylko nam. Trener Marcin pokaże swoje sprawdzone tips & tricks - możecie być pewni że recepta na dobre ujęcia jest w zasięgu ręki. Dla naszych uczestników przygotowaliśmy również atrakcyjne rabaty na profesjonalną kalibrację monitora w laptopie oraz zniżki na wydruki zdjęć w studio foto-team.pl 

 

Ramowy program szkolenia 

10.00 - Rozpoczęcie, omowienie planu dnia i wstęp Prowadzącego do zajęć, trochę teorii, sprzętu i opowwieści doświadczonego fotografa.
11.30 - Zaczynamy sesje zdjęciowe w studio, fotografujemy na dwóch planach zdjęciowych z różnym światłem pod okiem Marcina.
15.30 - Przerwa
16.00 - Zaczynamy część obróbkową - Marcin pokazuje jak w prosty sposób edytować zdjęcie portretowe aby uzyskać piękny końcowy efekt.
18.00 - Zakonczenie warsztatow, rozdanie pamiątkowych certyfikatow uczestnikom.

 
Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa i zniżkę 50% na kalibrację monitora laptopa, oraz wydruki w studio foto-team.pl

 

Warsztaty Portretu - 28 lipca 2024
Ilość uczestników: 6-10  osób.
Prowadzący - Marcin Haczyk
Miejsce: Studio foto-team.pl  al.Wojska Polskiego 5/1 Szczecin.
Czas trwania warsztatów: ND 10.00-18.00
Uczestnik powinien posiadać:  Aparat fotograficzny z obiektywem portretowym. (Można też u nas wynająć aparat na zajęcia)
Koszt warsztatów: 399,- PLN (zawiera 23% VAT).  Wpłacamy przelewem 200 zł a resztę na miejscu przed zajęciami.

Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent

 

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...