foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

master class foto team 03

457384 479054545517143 97187356 o

4 lipca zapraszamy Was na kolejną już edycję rewelacyjnych warsztatów z Martą Ciosek, które zbierają niezmiennie rewelacyjne opinie wśród naszych uczestników. Powitamy Was w baśniowym świecie fotografii Voodicy. Tam gdzie często gra kolorów przeplata się z mrocznymi stylizacjami a doskonałe kadry randkują z Photoshopem. Tym razem spotykamy się w malowniczych plenerach wokół Jeziora Głębokie. Będziemy mieli okazję poznać sposób widzenia świata Marty oraz popracować z nią podczas tego spotkania. Do dyspozycji będziemy mieli profesjonalne modelki, wizażystkę oraz wspaniałe stylizacje, specjalnie na to spotkanie. Jeśli pogoda pozwoli to mamy również w planie sesję  "Ophelias Madness" czyli specjalność Marty - topienie modelki w praktyce :)
Poznamy kuchnię a zarazem fotograficzną ciemnię Voodicy. Zobaczycie w jaki sposób postprocessing sprawi, że Wasze zdjęcia nabiorą wreszcie „tego czegoś" , efektu którego tak poszukujemy. Dostaniecie akcje, dodatki, teksturki i inne wyjątkowe narzędzia których ona używa na co dzień.    

Ramowy program warsztatów:

 


9.00 Zaczynamy! Wstęp Prowadzącej  i omówienie planu dnia.W tym czasie przygotowywane są nasze modelki. Porozmawiamy o pracy z modelką, inspiracjach oraz planowaniu sesji. 
10.30 Wyruszamy w plener na sesje zdjęciowe (jeśli pogoda pozwoli również w wodzie). Pracujemy w grupach, każdy uczestnik ma czas na pracę pod okiem Marty.
16.00 Lunch
16.30-18.00 Pokaz obróbki zdjęć Marty. Dostaniecie sprawdzone recepty na wyjątkowy postprocessing Marty. Dostaniecie materiały (akcje, tekstury itp)
18.00 Zakończenie i rozdanie certyfikatów.


 

Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa oraz rabat na profesjonalne wydruki fotografii w foto-team.pl (*szczegóły na miejscu).

 


Marta Voodica Ciosek Witajcie w Bajce 22 sierpnia 2021
Prowadzący: Marta Ciosek
Ilość uczestników: 6-10 osób.
Czas trwania: niedziela 9.00-18.00
Miejsce: Studio foto-team.pl w Szczecinie, al. Wojska Polskiego 5/1 oraz plener.
Zapewniamy: Kawa, herbata, ciastka, lunch.
Uczestnik powinien posiadać: Aparat z obiektywem portretowym, maseczka higieniczna według obowiązujących w czesie szkolenia przepisów.
Uczestnik powinien posiadać umiejętność:  Znajomość obsługi swojego aparatu.

Koszt warsztatów: 699 zł (zawiera 23% VAT) wystawiamy faktury. Wpłacamy 350 zł. zadatku a pozostałą kwotę na miejscu przed zajęciami.


Po zgłoszeniu na warsztaty za pomocą formularza otrzymasz szczegółowe informacje i dane do wpłaty
Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...