foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

master class foto team 10

ElkaHSerdecznie zapraszamy na warsztaty "Studyjna fotografia dziecięca", ktróre poprowadzi 9 marca  Ela Hejdysz.

Ela Hejdysz, z wykształcenia filolog polski. Fotograf samouk. Miłość do fotografii objawiła się kilka lat temu i bardzo niespodziewanie. Jak większość fotografek, zaczęła robić zdjęcia swojej dwuletniej córce. A już rok później pasja stała się pracą. Dziś wkłada swoje serce i duszę w fotografie innych dzieci.
Dba o każdy szczegół, bo to one tworzą spójną całość w obrazie i jego odbiorze. Realizuje się zawodowo z sukcesem prowadząc własne studio fotograficzne, zajmuje się fotografią dziecięcą, rodzinną i portretową. Twierdzi, że człowiek jest spełniony wtedy, kiedy praca staje się przyjemnością.   

Na warsztatach będziemy w praktyczny sposób poznawać metody pracy Eli  ze światłem i  z dziećmi w studio.  Poznacie sprzęt, najlepsze ustawienia lamp i cały setup, gwarantujący sprawną i komfortową pracę, dający najlepsze rezultaty.  Ela podzieli się z Wami swoimi sekretami, dowiecie się jak pracować z malutkimi modelami, z rodzicami. Jak zwiększa swoje portfolio zadowolonych klientów. Będzie też dużo na temat stylizacji i wszystkich ważnych w pracy fotografa detali. Pomożemy Wam rozwinąć skrzydła w fotografii dziecięcej, która tak dynamicznie zyskuje popularność w Polsce. Zapraszamy też serdecznie na nasze warsztaty rodziców, którzy pragną nauczyć się w artystyczny sposób fotografować swoje pociechy.  W części praktycznej uczestnicy będą mieli dwa bloki sesyjne z dziećmi - nauczycie się korzystać ze światła zastanego z okien a potem zobaczycie jak Ela uzyskuje tak świetne efekty za pomocą lamp studyjnych. W drugiej części szkolenia poznacie sposoby Eli na udany retusz i obróbkę zdjęć dziecięcych.

 

Program ramowy :

10.00-11.10  Wprowadzenie i prezentacja Prowadzącej,  omówienie planu dnia i poznanie się grupy uczestników.

11.15-13.00. Pierwszy blok sesyjny. Światło zastane. Praca uczestników pod okiem Prowadzącej.
13.15-15.00 Drugi blok sesyjny. Światło błyskowe. Praca uczestników z małymi modelami pod okiem Prowadzącej.
15.00-15.30  Lunch 
15.30-18.00  Omówienie zdjęć uczestników. Selekcja i proces postprodukcji w portrecie dziecięcym

18.00 Zakończenie warsztatów i wręczenie certyfikatów uczestnictwa.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu oraz zniżki na profesjonalne wydruki fotografii w studio  foto-team.pl


Studyjna fotografia dziecięca 9 marca 2019
Ilość uczestników: - 8-10 osób.
Prowadzący: Ela Hejdysz
Czas trwania: Warsztaty jednodniowe Sobota 10.00-18.00
Miejsce: Studio foto-team.pl  Szczecin. Wojska Polskiego 5/1.
W cenie: kawa, herbata, zimne napoje oraz lunch. 
Koszt warsztatów: 899 PLN (zawiera 23% VAT)
Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent