foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

master class foto team 10

KwadratSerdecznie zapraszamy na warsztaty "Podstawy fotografii fashion w studio", ktore poprowadzi 15 grudnia Wojciech Foit. Wojciech Foit - rocznik '87, gliwiczanin, absolwent Politechniki Śląskiej. Od prawie pięciu lat poświęcony fotografii. Autor sesji magazynowych oraz kampanii zdjęciowych. Tworzy głównie portrety i fotografię mody, w oparciu o techniki cyfrowe oraz analogowe. Inspirują go kobiety i muzyka. Jego prace można było dotąd zobaczyć w formie publikacji w takich wydawnictwach jak: SCHON Magazine, Design Scene, KMAG, Zwierciadło, VICE, Vogue.it, InStyle, HIRO, Papercut Magazine, HUF Magazine, Nextdoormodel Magazine, Żurnal ArtBook, Lounge Magazyn, BE Magazyn, Ellements Magazine, WARSAWHOLIC, Confashion Magazine, Live&Travel, SkySurfer, AirGo!, TVN Top Model i innych. Prywatnie, miłośnik podróży i dobrej muzyki.  

Będziemy w praktyczny sposób poznawać metody pracy Wojtka ze światłem i  z modelką w fotografii fashion. Ważnym elementem kursu jest nauka planowania oraz koordynowania pracy zespołu podczas modowej sesji zdjęciowej. Uczestnicy kursu posiądą wiedzę i umiejętności pozwalające kreatywnie tworzyć  projekty fotograficzne w warunkach studyjnych. Poznamy sposoby na obróbkę w stylu fashion oraz posłuchamy w jaki sposób wybierać najlepsze kadry z sesji. Każdy uczestnik otrzyma informację zwrotną na temat swojeg zdjęcia wykonanego na szkoleniu. Pozować na będzie wystylizowana modelka.

Będzie to doskonała okazja do poznania  zasad  i organizacji tak ważnych w sesji modowej. Omowimy współpracę z zespołem, w tym  wizaż i interakcję z modelką, stylizacje. Będzie też sporo o sprzęcie  w studiu: lampy, modyfikatory, ustawienie aparatu przy różnego typu oświetleniu - wszystko w kontekście fotografii fashion.

Program ramowy Sobota:

 

10.00-11.30  Wprowadzenie i prezentacja Prowadzącego,  omówienie portfolio uczestników.

11.30-15.30  Zaczynamy sesje zdjęciowe z wystylizowaną modelką pod okiem Prowadzącego

15.30 Lunch 

16.30-18.00 Postprodukcja czyli sprawdzone i podstawowe metody przy postprodukcji kadrów studyjnych. Sztuka  doboru kadrów końcowych.


Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu oraz zniżki na profesjonalne wydruki fotografii w studio  foto-team.pl


Wojciech Foit - Fashion w studio 15 grudnia 2018
Ilość uczestników: - 8-10 osób.
Prowadzący: Wojciech Foit
Czas trwania: Warsztay jednodniowe Sobota 10.00-18.00
Miejsce: Studio foto-team.pl  Szczecin. Wojska Polskiego 5/1.
W cenie: kawa, herbata, zimne napoje oraz lunch. 
Koszt warsztatów: 499 PLN (zawiera 23% VAT)
Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent