foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

kursy foto team 08

ROJ43711

Jeśli chcesz poznać sprawdzoną receptę na udane sesje świąteczne to zapraszamy Cię na wyjątkowe warsztaty! Pokażemy jak wykreować w studio wyjątkowy klimat! Jak poprzez właściwy dobór dekoracji, użycie odpowiedniego światła, perspektywy, obróbki i sprzętu fotograficznego pokazać radość i nastrój tak cenione przez Klientów. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, wymogiem jest tylko umiejętność obsługi swojego aparatu. Ukierunkowane są na fotografów rozpoczynających działalność w tej branży - pokażemy cale know how, które pozwoli Wam wystartować z sukcesem! Opowiemy w jaki sposób komercjalizować sesje świąteczne, jak posługiwać się wydajnymi sposobami na planowanie i organizację minisesji na których możecie skoncentrować się w sezonie listopadowo-grudniowym. Z powodzeniem wykorzystasz to w swojej działalności od razu po szkoleniu! Zajęcia odbędą się w doskonale wyposażonym i komfortowym studio foto-team.pl w Szczecinie. Opowiemy o organizacji i marketingu, będziemy wykonaywać sesje z małymi modelami na 3 przepięknych scenkach oraz pokażemy sprawdzone sposoby na obróbkę zdjęć świątecznych. Zajęcia poprowadzi doświadczony trener i fotograf Marcin Haczyk. Poznacie potrzebny sprzęt studyjny, rodzaje obiektywów, sprawdzone setupy oświetleniowe, najlepsze ustawienia aparatu oraz perspektywy. Zobaczycie jak poradzić sobie na planie a  później dostaniecie recepty na obróbkę ( bokehy, światełka, ustawienia Lightrooma i PS)

 

Ramowy program:

 

09.00 Zaczynamy przy kawce. Poznanie grupy i wprowadzenie do zajęć. Omówienie planu dnia i zagadnień.
10:00  Omówienie sprzętu studyjnego, fotograficznego  i planów zdjęciowych, 
11:00 Sesje świąteczne na 3 przepięknych scenkach. Uczestnicy pracują pod okiem trenera.
14.00 Przerwa na lunch
14:30 Postprocessing zdjęć świątecznych, używanie efektów, nakładek przyspieszających pracę podczas minisesji.
17:00 Zakończenie warsztatów i rozdanie certyfikatów.

 

Na zakończenie warsztatów Uczestnicy otrzymają bony rabatowe na kalibrację monitora, profesjonalne wydruki  (plakaty, fotoboard, canvas) w naszym studio.
Uczestnicy otrzymają również certyfikaty ukończenia kursu oraz umowy z modelami umożliwiające późniejsze udostępnianie zdjęć w swoim portfolio.

 

Sesje świąteczne od światła po obróbkę - warsztaty  28  października 2023
Ilość uczestników  6-8 osób.
Prowadzący - Marcin Haczyk
Czas trwania warsztatów 8 godz. zegarowych 9:00-17:00
Miejsce: Studio foto-team.pl w Szczecinie. Wojska Polskiego 5/1 
Uczestnik powinien posiadać Aparat z obiektywem portretowym 35-50mm,laptop opcjonalnie.
Koszt warsztatów 799 zł. Cena zawiera 23% VAT. Wpłacamy przelewem 299 zł zadatku celem rezerwacji, pozostałą część na miejscu przed szkoleniem.


Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent

 

 

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...