foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

Pawel Brzezinski foto team 2Urodzony w 1975 r. w Łodzi, absolwent wydziału Architektury, Budownictwa i IŚ Politechniki Łódzkiej. Fotograf, aktywny sportowiec i podróżnik, miłośnik przyrody.
Choć z fotografią związany jest od ponad 20 lat, to dopiero niespełna trzy lata temu odnalazł w niej życiową pasję. Zainspirowany subtelnością kobiecej urody, tworzy kadry pełne delikatności i zmysłowości.


Autor trzech wystaw: „Nieodwracalne" z 2013 roku w Łodzi oraz „Der Frauen Understatements" z 2014 roku we Frankfurcie oraz „Kobieta we mgle delikatności" z 2014 roku w Łodzi. Organizator spotkań fotograficznych: „Ziemia Obiecana" w 2012 i 2013 roku, jeden z prowadzących „Mazurskie Spotkania z Fotografią" w 2013 i 2014 roku. Prowadzi również warsztaty fotograficzne. Uzyskał  wyróżnienie w konkursie „Playboy – Fotoerotica 2013". W roku 2014 wygrał ten konkurs i został laureatem pierwszej nagrody w Playboy Fotoerotica 2014.

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...