foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

Voodica28 letnia fotograf z Gryfic, która na codzień boryka się z szarą rzeczywistością aby móc puścić wodze fantazji po pracy. Swoją pasję do fotografii odkryła przed kilkoma laty , kiedy przytrzymując lustrzankę znajomemu zerknęła przez wizjer. Od tego momentu jej cały świat i życie jest podporządkowane aparatowi i potrzebie tworzenia rzeczy pięknych. O sobie mówi:


"Od początków mojej przygody starałam się stworzyć swój własny rozpoznawalny styl gdzie soczyste kolory przeplatać się będą często z mrocznymi stylizacjami, bajka z fashion a wszystko to opowie swoją własną historię. Głównie fotografuję kobiety, kocham je mieć przed obiektywem i patrzeć jak zmieniją się pod wpływem stylizacji i nastroju zdjęć. Całkiem niedawno postanowiłam poszerzyć swoje portfolio o mężczyzn i w nich równiez zaczynam dostrzegac jakieś plusy. Kocham to co robię, dzięki temu poznaję wspaniałych i kreatywnych ludzi, każda sesja zostawia po sobie miłe wspomienia i za każdym razem chcę więcej. Nigdy nie spoczywam na laurach i staram się iść ciągle do przodu, ucząc się po drodze ciekawych rzeczy.
Motto, które mi codziennie towarzyszy : Step into my wonderland- beware there's no way back! "

Fotografowała między innymi : Ilonę Felicjańską, Szabatin, Piroga, Marca Mavambu ( członek zespołu Afromental) Aleszkę Surovą (tancerka) w planach są kolejne sesje.
Publikacje :
-okładka i edytorial w Women Alternative Magazine
- publikacja Hot Magazine/ Szczecin
- Edytorial w FairyTale Magazine vol.1
- Edytorial w We See It Magazine vol. 5
- Edytorial w Lost
- Confashion magazine
- Vouge.it

Otrzymała wiele wyróżnień na portalach internetowych: maxmodels, onet, interia, deviantart i innych. W najbliższym czasie planuje podbój Irlandii tam tez chce prowadzić swoje autorskie warsztaty oraz nawiązać współprace z agencjami. Marzy o tym, aby kiedyś być jak Tim Walker którego ubóstwia.
Strona Marty - voodica.digartfolio.pl

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...