foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

Agnieszka LorekAgnieszka Lorek, urodzona 13 stycznia 1978 roku w Sosnowcu, mieszkajáca obecnie na terenie Walii. Samouk, baczny obserwator, znawca ludzkiej duszy i sztuki wyrazania siebie poprzez fotografie, obraz, muzyke oraz slowo. Jej priorytetem jest eksponowanie odczuwalnego za pomocą wizualnych, materialnych niuansów w kadrze. Kompozytor piękna, ilustrator prozy, aktywny widz sceny życia.

O sobie mówi:
" Jestem kochanką tajemnej, ukrytej przed ludzkim wzrokiem strony czlowieczenstwa. Kocham sie w czlowieku i w jego wszystkich aspektach dokonanych oraz tych, na które on sam nigdy publicznie by sie nie odwazyl. Eksperymentuję, podążam za glosem istniejących we mnie obrazów szukając jak najbardziej precyzyjnej drogi ich realizacji. Wciaz sie uczę, wciaz uczę się "widzieć" i to niezmiernie trudna sztuka byc wrażliwym na miliardy bodźców w jednym czasie i sfinalizowac ich esencję na paru centymetrach kadru. To jednak jest możliwe i ta wlaśnie pewność dopinguje mnie w działaniach na polu fotograficznym oraz powoduje, ze nie ustępuję pomimo wszelkich trudności."

Jej prace publikowane byly na łamach Mega*Zine Lost&Found,Dark Beauty Magazine
Portfolio w Vogue Italy, gdzie jej prace byly wyróznione " Best of Vogue", " Favorite" oraz "Pics od the Day".
Strona Agnieszki [link]
Generalnie sama Agnieszka nie ma czasu ani głowy - jak mówi - by posyłać zdjęcia do magazynów fotograficznych lub konkursów - najważniejsze dla niej bowiem jest samo robienie zdjeć.

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...