foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

Górecka

Już w lipcu zapraszamy Cię na wyjątkowe, plenerowe spotkanie z Dorotą Górecką w przepięknym Mariańskim Młynie. Jej delikatne i magiczne kadry przyciągają wzrok, wciągają nas do świata pełnego kobiecej delikatności ale również intrygują swoją niepokojącą magiczną głębią. Podczas weekendowego spotkania będziemy budować niezwykłe kadry w klimacie vintage, fotografować przepięknie wystylizowane modelki oraz poznamy sekrety warsztatu obróbki cyfrowej zdjęć Doroty. Będziemy fotografować w otoczeniu i magicznych wręcz wnętrzach starej agroturystyki Mariański Młyn. 
Dorota jest zawodowym grafikiem co w połączeniu z pasją i miłością do fotografii daje niesamowitą mieszankę techniki i artystycznego wyczucia. Pokaże nam wszystkie stosowane przez siebie metody postprocessingu.

GL88Jeśli ciekawi Cię świat fotografii portretowej  to 25-27 sierpnia foto-team.pl zaprasza do malowniczego Mariańskiego Młyna na plenerowe warsztaty fotograficzne w z berlińskim artystą  Gregor'em Laubsch'em. To już nasze kolejne spotkanie, niezmiernie  miło jest znów gościć Mistrza na naszych warsztatach. Tematem będzie "Portret w plenerze" z elementami nagości zakrytej. Warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w fotografii portretowej, dowiedzieć się w jaki sposób Greg pracuje z modelką i światłem, jakich metod używa tworząc swoje niesamowite, nastrojowe portrety.

foto-team.pl - Paweł Brzeziński - Subtelność KobietyZapraszamy Cię na plenerowe warsztaty "Subtelność kobiety" w malowniczym Starym Młynie nad Tywą. Na tym kreatywnym spotkaniu Paweł Brzeziński wprowadzi nas w fotograficzny świat subtelności i delikatności kobiecej urody. Pokaże w jaki sposób dostrzega piękno szczegółu, jak buduje swoje kadry oraz w jaki sposób pracuje z modelką. Warsztaty będą miały charakter ściśle praktyczny. To jedyne tak komfortowe warsztaty z Pawłem - uczestnicy będą pracowali w grupach dwuosobowych realizując wyznaczone zadania, których rezultaty zostaną szczegółowo omówione na wieczornych spotkaniach oraz zamkniętej grupie internetowej. Pozować nam będzie 5-6 modelek o różnych typach urody, wśród nich także aktowe. Uczestnicy zmierzą się z różnym typem wizażu: od jego braku, przez tzw. no make-up, po wyrazisty wizaż oraz stylizacji: od pełnego aktu, przez nagość zakrytą, bieliznę, do stylizacji kompletnej.
 Rozpoczynamy już w piątek po przyjeździe i zakwaterowaniu uczestników.

NewbornJeśli interesuje Cię trudna sztuka fotografowania maluszków lub masz zamiar zajmować się tym profesjonalnie to mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję. Na jednodniowych warsztatach z Karoliną Piórkowską ,z sukcesami prowadzącą studio fotografii noworodkowej dowiesz się jak sprawić aby Twoje zdjęcia przyniosły radość Tobie i Twoim przyszłym Klientom. Podpowiemy jak rozwinąć się w tej branży dzięki sprawdzonym technikom fotografii, edycji cyfrowej i kreowaniu małego bajkowego świata. Omówimy stylizacje, oświetlenie, potrzebne wyposażenie i wiele innych sekretów, dzięki którym Wasze zdjęcia nabiorą tego szczególnego klimatu. Karolina opowie o swej drodze do sukcesu i poruszymy również temat marketingu fotograficznego.

Fetish22Jeśli lubisz fotografować kobiety i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na ten temat to zapraszamy na Cię na  warsztaty "Akt i portret w plenerze" z Andrzejem "Fetishem" Frankowskim. Od piątku do niedzieli będziemy szkolić naszą wrażliwość, szukać inspiracji i pracować z doświadczonym fotografem aktu. Będziemy fotografować w malowniczych plenerach Starego Młyna nad Tywą i w jego wnętrzach. Pozować nam będą dwie doświadczone modelki aktowe. Zapewniamy również profesjonalny wizaż i stylizacje. Warsztaty polecamy niezależnie od stopnia zaawansowania, każdy znajdzie tu dla siebie wiele fotograficznej frajdy. Malownicza okolica Młyna jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Pod okiem Andrzeja przemierzymy okoliczne plenery w poszukiwaniu wymarzonych kobiecych kadrów.