foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

Górecka

Już w lipcu zapraszamy Cię na wyjątkowe, plenerowe spotkanie z Dorotą Górecką w przepięknym Mariańskim Młynie. Jej delikatne i magiczne kadry przyciągają wzrok, wciągają nas do świata pełnego kobiecej delikatności ale również intrygują swoją niepokojącą magiczną głębią. Podczas weekendowego spotkania będziemy budować niezwykłe kadry w klimacie vintage, fotografować przepięknie wystylizowane modelki oraz poznamy sekrety warsztatu obróbki cyfrowej zdjęć Doroty. Będziemy fotografować w otoczeniu i magicznych wręcz wnętrzach starej agroturystyki Mariański Młyn. 
Dorota jest zawodowym grafikiem co w połączeniu z pasją i miłością do fotografii daje niesamowitą mieszankę techniki i artystycznego wyczucia. Pokaże nam wszystkie stosowane przez siebie metody postprocessingu.

GL88Jeśli ciekawi Cię świat fotografii portretowej  to 25-27 sierpnia foto-team.pl zaprasza do malowniczego Mariańskiego Młyna na plenerowe warsztaty fotograficzne w z berlińskim artystą  Gregor'em Laubsch'em. To już nasze kolejne spotkanie, niezmiernie  miło jest znów gościć Mistrza na naszych warsztatach. Tematem będzie "Portret w plenerze" z elementami nagości zakrytej. Warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w fotografii portretowej, dowiedzieć się w jaki sposób Greg pracuje z modelką i światłem, jakich metod używa tworząc swoje niesamowite, nastrojowe portrety.

NewbornJeśli interesuje Cię trudna sztuka fotografowania maluszków lub masz zamiar zajmować się tym profesjonalnie to mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję. Na jednodniowych warsztatach z Karoliną Piórkowską ,z sukcesami prowadzącą studio fotografii noworodkowej dowiesz się jak sprawić aby Twoje zdjęcia przyniosły radość Tobie i Twoim przyszłym Klientom. Podpowiemy jak rozwinąć się w tej branży dzięki sprawdzonym technikom fotografii, edycji cyfrowej i kreowaniu małego bajkowego świata. Omówimy stylizacje, oświetlenie, potrzebne wyposażenie i wiele innych sekretów, dzięki którym Wasze zdjęcia nabiorą tego szczególnego klimatu. Karolina opowie o swej drodze do sukcesu i poruszymy również temat marketingu fotograficznego.

foto-team.pl - Paweł Brzeziński - Subtelność KobietyZapraszamy Cię na plenerowe warsztaty "Subtelność kobiety" w malowniczym Starym Młynie nad Tywą. Na tym kreatywnym spotkaniu Paweł Brzeziński wprowadzi nas w fotograficzny świat subtelności i delikatności kobiecej urody. Pokaże w jaki sposób dostrzega piękno szczegółu, jak buduje swoje kadry oraz w jaki sposób pracuje z modelką. Warsztaty będą miały charakter ściśle praktyczny. To jedyne tak komfortowe warsztaty z Pawłem - uczestnicy będą pracowali w grupach dwuosobowych realizując wyznaczone zadania, których rezultaty zostaną szczegółowo omówione na wieczornych spotkaniach oraz zamkniętej grupie internetowej. Pozować nam będzie 5-6 modelek o różnych typach urody, wśród nich także aktowe. Uczestnicy zmierzą się z różnym typem wizażu: od jego braku, przez tzw. no make-up, po wyrazisty wizaż oraz stylizacji: od pełnego aktu, przez nagość zakrytą, bieliznę, do stylizacji kompletnej.
 Rozpoczynamy już w piątek po przyjeździe i zakwaterowaniu uczestników.

JACHIM010Robert Jachim szczeciński fotograf, freelancer.
 Obserwuje i uwiecznia codzienne życie ludzi, ich zachowania i emocje.
W tłumie widzi rzeczy pozornie nieistotne, niewidzialne dopóki ich nie sfotografuje.
 Fotografia jest jego pasją realizowaną z sercem - nierozerwalną częścią każdego zdjęcia które tworzy. To radość, energia, magia, chwila, którą pragnie przekazać poprzez swoje zdjęcia. Aparat jest stałą częścią jego życia - ma go wszędzie i zawsze, dzięki czemu może być świadkiem wszystkiego co nas otacza. W fotografii szuka emocji, geometrii, przestrzeni i głębi. Stałym elementem jego zdjęć jest człowiek, bo miasto to ludzie, miasto to my. Każde z jego zdjęć to przemyślana forma i treść. 
Ma za sobą liczne sukcesy w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach fotograficznych. www.robertjachim.pl

LUWUZapraszamy Cię na wyjątkowe, kameralne  spotkanie z Lukasem Wawrzinkiem @kingofbokeh. Pochodzący z Polski artysta, na stałe mieszka i pracuje w Wolsburgu w Niemczech. Tworzy niesamowicie piękną i delikatną  fotografię, pełną subtelości i rozmyć oraz ciekawego światla. Uwielbia  i fotografuje kobiety, starając się pokazać je z różnej perspektywy. Jego niesamowite i nastrojowe kadry bardzo przyciągają. Posługuje się sprzętem analogowym, kocha i kolekcjonuje stare aparaty począwszy od 35 mm do 30x40 cm.  Jego profil na instagramie  obserwują tysiące miłośników portretu. Fascynuje go fotografia analogowa, doprawiona lekko nowoczesnym postprocessingiem.