foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

master class foto team 05

Rafal Bojar Toska Preset Hero Presets www.rafalbojar.comSerdecznie zapraszamy na spotkanie z Rafałem Bojarem w foto-team.pl 2 lutego:
"Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom chciałbym zaprosić Was na moje autorskie warsztaty one. story. hero.  Nie ma większego znaczenia czy jesteś początkującym fotografem czy też wykonujesz ten zawód od lat. Wybierając tą drogę kierowałeś się zapewne głosem serca. jest to piękna ale czasem bardzo wyboista droga. nie przejmuj się, każdy zmaga się z podobnymi wątpliwościami. Oznacza to, że masz apetyt na więcej. być może pragniesz poczuć w końcu, że tworzysz coś ponad rzemiosło. Te warsztaty skierowane są właśnie dla takich osób jak ty." 

Rafał Bojar.

 

Poznaj tajniki prawdziwego storytellingu, który wykracza daleko poza ramy konwencji ślubnej. Będziesz miał okazję zobaczyć przebieg procesu twórczego od początku do finalnego efektu.

Cały dzień intensywnych warsztatów, na których dzielę się swoją pełną wiedzą na temat tworzenia emocjonalnych historii. moja doświadczenie, które zdobyłem do tej pory podczas mojej fotograficzno-filmowej kariery. Każdy twórca ma swoje sztuczki. to one powodują, że ich dzieła nabierają indywidualnego charakteru. to niczym niewidzialny podpis dzięki, którym łatwo odróżnić jednego artystę od reszty. Podzielę się moimi sztuczkam, których używam zarówno podczas sesji jak i edycji materiałów. jest jeszcze jedna istotna rzecz, dzięki której zapewne zastanawiasz się czemu zdjęcie lub film wygląda inaczej. jest to podejście. Chcesz poznać moje?! Ciekawa narracja to chyba najtrudniejsza rzecz w tworzeniu historii. podzielę się z wami moją wiedzą na temat pisania historii, które silnie wpływają na emocje i odczucia odbiorcy. odpowiem także na wszelkie kwestie, które interesują cię najbardziej.  z chęcią podzielę się wiedzą na tematy, które stanowią dla ciebie największe wyzwanie. Dowiesz się jak stworzyć spójny, rozpoznawalny styl i markę, która przyciąga klientów, którzy kochają to, co masz im do zaoferowania.posiadanie dobrze rozwiniętej marki pozwoli zbudować zaufanie do twoich klientów i pewność siebie w pracy, dwie rzeczy kluczowe dla twojego sukcesu jako fotografa. Nie zdarzy się to w ciągu jednego dnia. Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić pierwszy krok, przybliży cię to do klientów, z którymi będziesz mógł realizować swoją wizję.Ttacy klienci są w stanie znacznie bardziej zaangażować się w historię, oraz odsłonić swoje prawdziwe oblicze.
Nie ma to większego znaczenia czy jesteś fotografem czy filmowcem. W dzisiejszych czasach dzięki możliwościom sprzętowym łatwo jest robić obie rzeczy jednocześnie. Im szybciej zaczniesz tym łatwiej zdobędziesz większe grono klientów i odbiorców twoich historii. zdradzę ci kilka sekretów w jaki sposób możesz wzbogacić swoją ofertę oraz zainteresować nią swoich potencjalnych klientów.

 

Ramowy program warsztatów:

1 Blok Teoretyczny  - czas trwania 2h

- Emocjonalny storytelling czyli jak opowiadać ciekawe historie z morałem
- Najważniejsze elementy o których należy pamietać tworząc historię
- W jaki sposób wychodzić z narracją historii poza konwencję ślubną
a jak zdobyć wiedzę o ludziach oraz w jaki sposób tworzyć historie w oparciu o
nią
- Emocjonalny plener zdjęciowy a jak przygotować do niego parę

2 Blok Praktyczny - czas trwania 3h

- Intymna sesja na żywo a praktyka z parą na żywo
- Sposoby na tworzenie właściwego klimat podczas zdjęć
- Techniki otwierania ludzi podczas sesji zdjęciowej
- Sztuczki jakich warto używać, aby wzmacniać przekaz co składa się na
idealne zdjęcie nacechowane emocjami
- Jak pracować z parą aby wyglądali na zdjęciach naturalnie
- Jedno mocne zdjęcie vs ciekawa historia : kiedy i gdzie oddziaływuje na
odbiorców
- Praca w świetle zastanym i szukanie niebanalnych ujęć

Przerwa na lunch

3 Blok Teoretyczny  - czas trwania 1,5h

- Fotografia ślubna a mój workflow od a do z
- Jak zbudować mocne portfolio
- Jak stworzyć BRANDING, który trafi na odpowiednich klientów
- Ciekawy reportaż a od pomysłu do realizacji
- Polska vs świat a co warto wiedzieć aby zacząć pracować za granicą
- Social media, facebook i instagram jako główne źródło pozyskiwania klientów
- Fotografia i film a dlaczego warto i jak połączyć obie rzeczy na raz?

4 Blok Praktyczno Teoretyczny  - czas trwania 2,5h
- Ćwiczenie z budowania historii
- Od czego zacząć i jak poprowadzić narracje
- Edycja zdjęć a obróbka zdjęć w adobe lightroom vs photoshop
- Kreatywne blogowanie
- Pytania i odpowiedzi


Grupa warsztatowa będzie liczyć maksymalnie 10 osób, dzięki czemu będzie możliwy indywidualny kontakt z każdym uczestnikiem.  Uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia warsztatów, rabaty na wydruk fotografii w studio foto-team.pl oraz atrakcyjne oferty w sklepie www.graficzne.pl

ONE. STORY. HERO.  Rafał Bojar 2 lutego 2019

Ilość uczestników:  10 osób.
Prowadzący:  Rafał Bojar
Czas trwania:  Sobota 09.00-19.00.
Miejsce: Studio foto-team.pl  Szczecin. Wojska Polskiego 5/1 oraz lokalizacja na terenie Szczecina.
W cenie:
 Lunch, kawa, herbata, zimne napoje podczas przerw.
Koszt warsztatów: 1699 PLN (należność pobiera i faktury wystawia firma Rafał Bojar, regulamin tych warsztatów dostępny jest na stronie www.onestoryhero.com/polska
Zapisy: wypełnij zgłoszenie na warsztaty w formularzu po prawej stronie ->