foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

master class foto team 05

1111WELCoSerdecznie zapraszamy na spotkanie z perfekcyjną i magiczną obróbką portretu Marleny Welc. Jeśli ciekawi Cię w jaki sposób można uzyskać tak doskonałe efekty, w jaki sposób sprawić aby postacie aż "wychodziły z kadru", w jaki sposób dodać tej magii swoim zdjęciom to zapraszamy na te wyjątkowe warsztaty. Marlena Welc to grafik z ponad 20 letnim doświadczeniem, zajmuje się również fotografią portretową oraz szkoleniami. Jej doskonałe umiejętności przekazywania wiedzy i mówienia w prosty spoób o trudnych elementach postprocessingu są zawsze doskonale oceniane przez uczestnikow szkoleń. Od kilku lat foto-team.pl blisko współpracuje z Marleną Welc oferując miłośnikom fotografii kursy postprocessingu fotograficznego na najwyższym poziomie.     
Warsztaty przeznaczone są dla osób, mających już pewne doświadczenie w pracy z programem Adobe Photoshop, chcących dalej rozwijać swoje umiejętności. Jeśli wiesz jak działają podstawowe narzędzia, jak funkcjonują warstwy oraz maski ten kurs jest właśnie dla Ciebie.    

 

Poznacie techniki metody stosowane przez Marlenę  od A do Z. Workflow portretowe, narzędzia i sprawdzone sposoby na efektowny finalny postprocessing. Na wybrancyh zdjęciach będziecie pracować równolegle z Prowadzącą, widząc od razy efekty na swoich komputerach. Będziemy zajmować się wszystkim co dotyczy skóry czyli jak osiągnąć właściwy odcień, odpowiednią gładkość, nałożyć światłocień - poznamy najlepsze techniki i metody które nigdy nie zawodzą oraz dowiemy się kiedy użyć tej a nie innej czyli cała zaawansowana postprodukcja portretu. Przewidziana jest również obróbka art paint-oil. Nauczymy się obrobić portret aby zachować 3D, wydobyć piegi i dopasować kolory zgodnie z kołem barw.

 

Ramowy program warsztatów:

9:00 Zaczynamy od kawy i poznania się grupy. Wprowadzenie do szkolenia.
11:00 Przerwa na kawę i ciastko
13:30 Lunch
17:00 Zakończenie warsztatów i wręczenie pamiątkowych certyfikatow uczestnikom.


Uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia warsztatów, rabaty na wydruk fotografii w studio foto-team.pl oraz atrakcyjne oferty w sklepie www.graficzne.pl.

Dodatkowo otrzymają 50% rabatu na profesjonalną kalibrację ekranu laptopa w studio foto-team.pl

Portret Art - magia obróbki 18 lipca 2020

Ilość uczestników:  około 10 cosób.
Prowadzący:  Marlena Welc
Czas trwania:  Niedziela   09.00-17.00.
Miejsce: Studio foto-team.pl  Szczecin. Wojska Polskiego 5/1 oraz lokalizacja na terenie Szczecina.
Koszt warsztatów: 700 PLN (zawiera 23% VAT)
Zapisy: wypełnij zgłoszenie na warsztaty w formularzu po prawej stronie ->

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...