foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

master class foto team 01

Fetish22Jeśli lubisz fotografować kobiety i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na ten temat to zapraszamy na Cię na jednodniowe warsztaty fotograficzne "Akt i portret w studio"  z Andrzejem "Fetishem" Frankowskim.
 Od lat związany jest z Kętrzynem gdzie się wychował i pracuje. Magiczny klimat Mazur i malowniczość tych terenów odnajduje również w innych rejonach Polski, w których zdarza mu się pracować. Dzień zaczyna od kawy, w której diabeł przez noc macza nogi, a pracę rozpoczyna popołudniem gdy słońce kłania mu się w pas. Każde jego ujęcie jest wyważone i przygotowane w szczegółach. Nie ma bezmyślnych kadrów czy wykonywania zdjęć dla zasady. 

Warsztaty polecamy niezależnie od stopnia zaawansowania, każdy znajdzie tu ciekawą inspirację. Jedynym warunkiem jest umiejętność obsługi swojego aparatu.      

Na warsztatatch dowiemy się w jaki sposób światlem malować pięknie kobiece kształty i poznawać sposoby na studyjny subtelny akt. Będziemy praktycznie ćwiczyć posługiwanie się światlem w studio, uczyć się pracy z modelką pod okiem Andrzeja i obserwować sposób jego pracy na planie .Będziemy rozbudzać naszą kreatywność fotograficzną dd wprowadzenia teoretycznego poprzez praktykę i podsumowanie na koniec zdjęć uczestników.  

Ramowy program warsztatów.

Sobota:

10.00 - Zaczynamy. Powitanie uczestników i krótki wstęp teoretyczny. prezentacja Prowadzącego oraz omówienie planu dnia.

11.00 - Rozpoczynamy pierwszy blok zdjęciowy  -portret z elementami nagości. Każdy uczestnik ma swój czas pod opieką Andrzeja

13.00 - Przerwa kawowa i przygotowanie drugiej sesji.
13.30 - Start drugiego bloku zdjęciowego - Akt. Podobnie jak wcześniej praca z modelką pod okiem Andrzeja.
16.30 - Lunch

17.00 - Omówienie wybranych zdjęć i podsumowanie

18.00 - Zakończenie zajęć.

 

Po warsztatach: omówienie w zamkniętej grupie facebookowej wyników pracy i sesji uczestników. Wymiana opinii na temat zamieszczanych prac z warsztatów.
Uczestnicy otrzymają zniżki na profesjonalne wydruki zdjęć oraz atrakcyjne oferty na monitory EIZO w partnerskim sklepie www.graficzne.pl
Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy certyfikat udziału w szkoleniu.


Andrzej Frankowski "Akt i portret w studio" 23 lutego 2019
Ilość uczestników:  8-10 osób.
Prowadzący: Andrzej Fetish Frankowski
Czas trwania:  Sobota 10.00-18.00
Miejsce: Studio foto-team.pl   w Szczecinie Al. Wojska Polskiego 5/1
W cenie: lunch, kawa, herbata, zimne napoje podczas przerw. 
Uczestnik powinien posiadać:  Aparat z obiektywem portretowym, laptopa do zgrania zdjęć po sesji.
Koszt warsztatów:  599 PLN (zawiera 23% VAT)

Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent