foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

kursy foto team 07

 

EizoWraz z naszym partnerem Eizo Polska zapraszamy na warsztaty z zarządzania barwą w fotografii. Dokładne odwzorowanie kolorów w świecie fotografii ma ogromne znaczenie. Każdy z nas chciałby aby jego zdjęcie wyglądało tak samo dobrze na monitorze jak i w druku. Dowiecie się jak pracować z barwą od wykonania fotografii po wydruk. Zobaczycie jaki wpływ na fotografowaną scenę ma temperatura światła i jego jakość.  Pokażemy jak powinno wyglądać stanowisko pracy fotografa. Monitor, oświetlenie miejsca pracy i oświetlenie do oceny wydruków. Dowiecie się od specjalistów z Eizo Polska czym kierować się przy wyborze monitora oraz czym różni się "zwykły" monitor od sprzętu dla fotografa.      

Omówimy różnicę w przestrzeniach barwnych na przykładzie sRGB oraz AdobeRGB. Będzie teoria i sporo namacalnej praktyki, każdy uczestnik będzie miał okazję wydrukować swoje zdjęcie na najnowocześniejszym technicznie ploterze do wydruku zdjęć CANON PRO4000. Jak efektywnie pracować i nie dać się zaskoczyć?
Zaprezentujemy również jak ważne w workflow fotografa jest odpowiednie dobranie narzędzi by zyskać więcej czasu. Selekcja, postproces, przygotowanie do druku. Specjaliści z  Eizo Polska opowiedzą nam o zaletach  sprzętu i rozwiązań profesjonalnych. Będzie można zobaczyć ciekawe, nowe modele monitorów Eizo ,kalibratory, czy najnowszy monitor Eizo model z pełnym 4K - CG318-4K 31" i wiele innych. Spotkanie ma formę praktyczną, będzie można drukować, oglądać, kalibrować i przede wszystkim przećwiczyć to pod okiem zawodowców. Spotkanie poprowadzi specjalista  z Eizo Polska Tomasz Obluski


Program ramowy:

-Wprowadzenie do zagadnienia zarządzania barwą w procesie postprodukcji.
-Prezentacja monitorów graficznych dla fotografii firmy EIZO
-Monitory graficzne z serii ColorEdge: CS2730, CG2420, CG247X oraz model 4K CG318-4K.
-Kalibracja monitorów w praktyce za pomocą spektrofotometru.
-Podstawowe zagadnienia związane z tworzeniem profesjonalnych wydruków, m.in. profile ICC.
-Drukowanie w praktyce z wykorzystaniem najlepszego na rynku, profesjonalnego 44 calowego plotera do wydruku fotografii, 12 kolorowego  Canon PRO4000


Uczestnicy otrzymają rabat 50% na kalibrację monitora w foto-team.pl, rabaty na zakup monitorów Eizo w graficzne.pl oraz  rabat na wydruki wielkoformatowe w fototeam.pl. 

Zarządzanie barwą w fotografii  z Eizo Polska 8 września 2018
Prowadzący - Tomasz Obłuski 
Ilość uczestników: 15-20 osób.
Kiedy: Sobota  w godz. 10.00-17.00
Miejsce: Studio foto-team.pl  Szczecin, Wojska Polskiego 5/1
W cenie: kawa, herbata, zimne napoje oraz ciastka podczas przerw.
Koszt kursu:  49 PLN (zawiera 23% VAT)  Dla uczestników naszych szkoleń zniżka 10% (odliczacie sobie przy przelewie)
Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent