foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

master class foto team 08

111a m jpg pl fotoZapraszamy Was do pięknego Starego Młyna w Marianowie na  3 dniowe plenerowe warsztaty fotografii dziecięcej z  Gosią Jurasz. Podczas tego  spotkania dowiecie się dużo o jej twórczości i portrecie dziecięcym, będiecie mogli obserwować jak pracuje i ćwiczyć z nią podczas sesji.  Pozować nam będzie kilkoro małych i  wyjątkowych modelek/lii. Za plenery posłuży  przepiękna okolica Starego Młyna  oraz jego wnętrza. Planujemy przyjazd na miejsce i zakwaterowanie już w piątek po południu .Gosia z sukcesem prowadzi działalność w tej trudnej branży i podzieli się z namie wieloma sekretami i sprawdzonymi sposobami na udane sesje i własny biznes w fotografii dziecięcej. Dowiecie się w jaki sposób powstają jej magiczne ujęcia, jak pracuje ze światłem, jak przygotowuje dzieci do sesji, skąd czerpie inspiracje i jaki wpływ ma stylizacja w portetowaniu dzieci. Zobaczycie z bliska w jaki sposób pracuje Gosia i będziecie mieli okazję pod jej opieką realizować swoje sesje z małymi modelami. Będziemy mieli również okazję poznać warsztat cyfrowej obróbki Gosi Jurasz. Dowiecie się w jaki sposób uzyskuje swój tak charakterystyczny styl i kolory. Z tego względu oprócz sprzętu foto wskazane jest wzięcie ze sobą laptopa. Specjalnie dla Was przygotujemy umowy dotyczące udostępnienia wizerunku, tak abyście mogli publikować zdjęcia z warsztatów na swoich stronach.                 

Warsztaty fotografii dziecięcej z Gosią Jurasz skierowane są do wszystkich interesujących się tą tematyką, niezależnie od stopnia zaawansowania w fotografii. Jedynym wymogiem jest swobodne posługiwanie się swoim aparatem. 
Każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonania zdjęć podczas sesji warsztatowych pod okiem Gosi oraz otrzyma póżniej informację zwrotną na temat swoich zdjęć w drugiej części szkolenia. Warsztaty odbędą się w przepięknej Agroturystyce Stary Młyn w Marianowie niedaleko Stargardu. Będziemy fotografowali korzystając z charakterystycznego dla zdjęć Gosi światła, korzystając z ogromnego potencjału otoczenia naszego obiektu i jego wnętrz,  tworząc dziecięce portrety  pod jej czujnym okiem. Całą sobotę bedziemy fotografować dzieci w blokach sesyjnych w niedzielę po śniadaniu przystąpimy do części obróbkowej, gdzie Gosia pokaże krok po kroku swój sposób na malowanie światlem i koloryzację, który jest tak ciekawy i przyciągający uwagę. Zakwaterownie planowane jest w pokojach 2 osobowych z łazienkami, będzie pełne wyżywienie oraz kawa i herbata podczas całego weekendu.Program ramowy:

Piątek:

17.00 – 21.00 Przyjazd i zakwaterowanie uczestników, spotkanie z Prowadzącą i wspólna kolacja.

Sobota:
9.00 - Zaczynamy. Wstęp i prezentacja naszej Prowadzącej. Dowiecie się jak kreuje swój fotograficzny świat i zobaczycie jej portfolio, posłuchacie jak wygląda cały proces tworzenia i jaką rolę ma obróbka.

10.30 - Przerwa na kawę, stylizacja dzieci do pierwszego bloku sesyjnego.
11.00 - 1 Blok sesyjny. Sesje zdjęciowe z dziećmi. Każdy uczestnik ma swój czas z wystylizowaną modelką pod okiem Prowadzącej.

13.00 - Obiad
13.30 - 2 Blok sesyjny. Sesje zdjęciowe w otoczeniu Młyna. Każdy uczestnik ma swój czas z wystylizowaną modelką pod okiem Gosi.
15.30 - Przerwa na kawę, stylizacja dzieci do następnego  bloku sesyjnego.
16.00 - 
3 Blok sesyjny. Sesje zdjęciowe w otoczeniu Młyna. Każdy uczestnik ma swój czas z wystylizowaną modelką pod okiem Gosi.
18.00 - Zakończenie pierwszego dnia szkolenia.
Niedziela:

10.00 - 11.00 Omówienie przez Gosię zdjęć uczestników z pierwszego dnia warsztatów.
11.00 - Zaczynamy część obróbkową - sekrety i sprawdzone sposoby na atrakcyjną, światlem malowaną obróbkę zdjęć Gosi Jurasz.

13.00 - Przerwa na kawę i ciastko.

15.30 - Obiad i zakończenie warsztatów
. Rozdanie certyfikatów uczestnictwa w szkoleniu.

 

Po warsztatach: Udział w zamkniętej grupie facebookowej informacja zwrotna oraz  wymiana opinii na temat zamieszczanych prac z warsztatów.
 
Gosia Jurasz - Fotografia dziecięca w plenerze 20-22 września  2019
Ilość uczestników: 10-12 osób.
Prowadzący: Gosia Jurasz
Czas trwania: Piątek (17.00-21.00) Sobota (09.00-18.00) , Niedziela (10.00-15.30)
Miejsce: Stary Młyn w Marianowie, gospodarstwo agroturystyczne nad jeziorem, niedaleko Stargardu (Zachodniopomorskie)

Uczestnik powinien posiadać: Aparat z obiektywem portretowym. Laptopa z zainstalowanym i działającym Adobe Photoshop i LIghtroom..
Zapewniamy: Dwa noclegi z pełnym wyżywieniem w agroturystyce. Kawa, herbata, napoje.
Koszt warsztatów: 1230 PLN (zawiera  23% VAT) Wpłacamy 50% jako rezerwację, drugą połowę na miejscu.

Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...