foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

master class foto team 01

kwadratZapraszamy Cię na wyjątkowe, kameralne  spotkanie z Antonem Komarem, artystą fotografikiem pochodzącym z Białorusi. Jego delikatne i pełne zmysłowości portrety kobiet zachwycają swoją lekkością i subtelnym filmowym klimatem. O sobie mówi: "Anton Komar:  były muzyk, malarz, poeta, sprzedawca i całym sercem fotograf. To ten zestaw doprowadził mnie do jednego z najwyższych punktów autoekspresji - fotografii. Podróżując, zdałem sobie sprawę, że tylko u ludzi istnieje ta różnorodność, którą tak bardzo chcemy zobaczyć, więc mój gatunek to portret. Mój świat fotografii jest wynikiem komunikacji z każdą pojedynczą osobą, którą spotkałem. Nikt nie będzie pamiętał o twoich myślach. Wykorzystując całe moje doświadczenie pokażę Wam jakie możliwości otwierają się kiedy umiemy odnaleźć się w każdym zastanym świetle.  

 


Na warsztatach "Sensual Portrait" będziecie mieli okazję popracować pod okiem Antona, fotografując modelki w miejskim krajobrazie Szczecina. Wykorzystamy  ciekawe lokacje i otoczenie aby stworzyć pod opieką Prowadzącego wspaniałe portrety. Fotografować będziemy 2 piękne, wystylizowane modelki. Zobaczycie jak wykorzystać trudne światło, zalety jasnych obiektywów i perspektywę aby osiągnąć wymarzony efekt. W niedzielę poznamy też receptę Antona  na udaną obróbkę. Dołącz do nas i spędź pełny fotograficznej pasji, majowy weekend z fotografią portretową. Na warsztatach będziemy posługiwać się językiem angielskim i rosyjskim. 
Ramowy program warsztatów.

Sobota:

09.30 - Spotkanie grupy z prowadzącym – omówienie agendy 2 dni szkolenia, prezentacja i omówienie portfolio uczestników. Poznanie się grupy.

10.30 - Wykład Antona o jego sposobie pracy od A do Z (modelka, lokacja, światło, zespół, sprzęt itd)
12.00 - Praca w grupach. Grupy pracują z modelkami realizując zadania fotograficzne. Każdy z uczestników będzie miał możliwość pracy pod okiem Antona.

15.00 - Obiad
.
16.00 - Uczestnicy  pracują z modelkami realizując sesje fotograficzne.
18.00 - Zakończenie pierwszego dnia i praca domowa.

Niedziela:

9.00 - Kawa i omówienie dnia poprzedniego, feedback od Prowadzącego.
9.30 - Analiza zdjęć uczestników z poprzedniego dnia prez Antona, podsumowanie zadania domowego.
11.00  - Pokaz retuszu Antona krok po kroku z wykorzystanie wszystkich technik, ktorymi się posługuje (przygotowanie RAWa w Lightroomie. Photoshop: retusz skóry, dodge&burn, korekcje światła, collaging, liquify, toning, praca z pluginami)
14.00 Lunch.
14.30 - Uczestnicy obrabiają swoje zdjęcia z wykorzystaniem technik pokazanych przez Antona pod jego okiem.
16.30 - Podsumowanie warsztatów i zakończenie.

Po warsztatach: omówienie w zamkniętej grupie facebookowej wyników pracy i sesji uczestników. Wymiana opinii na temat zamieszczanych prac z warsztatów.
Uczestnicy otrzymają zniżki na profesjonalne wydruki zdjęć oraz atrakcyjne oferty na monitory EIZO w partnerskim sklepie www.graficzne.pl


Anton Komar   Sensual Portrait 26-27 maja 2018
Ilość uczestników:  8-10 osób.
Prowadzący: Anton Komar
Czas trwania:  Sobota 9.30-18.00 i Niedziela 9.00-16.30
Miejsce: Studio foto-team.pl   w Szczecinie Al. Wojska Polskiego 5/1
W cenie: lunch, kawa, herbata, zimne napoje podczas przerw. 
Język warsztatów:  Angielski (nie należy się obawiać, język fotografii jest uniwersalny) :)
Koszt warsztatów:  599 PLN (zawiera 23% VAT)

Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent