foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

kursy foto team 09

AAAA PORTRET HFotografujesz swoich przyjaciół, znajomych czy rodzinę? Chcesz rozwinąć umiejętności i sprawić, że osoby portretowane będą zachwycone Twoją pracą ? Jeśli tak, to zapraszamy Cię  na warsztaty fotografii portretowej w studio, które poprowadzi nasz doświadczony trener i fotograf Marcin Haczyk. Portret to ogromnie ciekawa dziedzina, gdzie odpowiedni kontakt  z fotografowaną osobą również ma duży wpływ na rezultat sesji. Nasze komfortowe studio daje nam ogromne możliwości kreowania planu zdjęciowego w oparciu o światło ciągłe, błyskowe oraz zastane. Dowiecie się jak użyć dostępnego w studio oświetlenia do pięknej  portretowej fotografii. Omówimy dobór lamp, modyfikatorów i sprawdzone sposoby na świetne ujęcia. Przekonamy się, że do dobrego portretu często warto zastosować minimalne środki. Co ważne jest Jak pracować z modelką? Ja ważna jest praca wizażystki? Pozowanie, kadrowanie -  obróbka zdjęcia portretowego - wszystko co potrzebne aby nasze zdjęcia podobały się nie tylko nam. Zapraszamy szczególnie osoby, które ukończyły nasz podstawowy kurs fotografii studyjnej i chciałyby doskonalić swój warsztat. Marcin pokaże swoje sprawdzone tips & tricks - możecie być pewni że recepta na dobre ujęcia jest w zasięgu ręki. Nie jest ważne doświadczenie uczestnika, potrzebna będzie jedynie umiejętność swobodnego posługiwania się swoim aparatem.  

 

Pozować nam będzie doświadczona i piękna modelka. Przygotujemy dla Was 2 bloki sesyjne w różnych stylizacjach. Zajęcia odbędą się w komfortowo wyposażonym 120m2 studio foto-team.pl.
Naszym celem jest maksumium praktyki, tak aby uczestnik swobodnie mógł po zajęciach zaplanować i wykonać swobodnie własną sesję portretową.

 

Ramowy program dnia: 
10:00 - Wstęp teoretyczny Prowadzącego. Poznanie się grupy i omówienie planu dnia.
11:30 - Zaczynamy sesje zdjęciowe. Światło ciągłe. Każdy uczestnik ma czas z modelką pod okiem Prowadzącego.
13:30 - Przerwa.
14.00 - Światło błyskowe. Drugi blok sesyjny, kolejna stylizacja modelki. Prowadzący cały czas wspiera uczestników i na bieżąco daje feedback.
16.00 - Wstęp do obróbki zdjęcia portretowego. Prowadzący pokmazuje swój workflow i daje sprawdzoną receptę na prostą ale skuteczną obróbkę cyfrową. 
18.00 - Zakończenie warsztatów .

Po warsztatch uczestnicy zostaną zaproszeni do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie uzyskają feedback i wsparcie od Prowadzącego oraz otrzymają 30% rabatu na wydruki fotografii w naszym studio* (szczegóły na miejscu)

Portret w studio dla początkujących 24 marca 2018
Prowadzący: Marcin Haczyk
Ilość uczestników:  8-10 osób.
Czas trwania warsztatów: 8 godz. zegarowych.  Niedziela 10.00-18.00
Miejsce: Studio foto-team.pl w Szczecinie. Al. Wojska Polskiego 5/1
Uczestnik powinien posiadać: Lustrzankę z jasnym obiektywem portretowym. Laptopa do części obróbkowej.
W cenie: kawa, herbata, ciastka i zimne napoje.
Koszt warsztatów: 199,- PLN (zawiera 23% VAT) Promocja! Druga zapisana w parze osoba rabat -50%

Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent